Anunț după FC Voluntari - FCSB: „Am contractul acasă. Pot semna oricând”

Anunț după FC Voluntari - FCSB: „Am contractul acasă. Pot semna oricând”

Deși FC Voluntari nu trece prin cel mai bun moment în Liga 1, conducerea clubului este hotărâtă să-l păstreze în continuare pe Liviu Ciobotariu. După înfrângerea cu FCSB, 1-2, al 7-lea meci la rând fără victorie în Liga 1, antrenorul de 51 de ani a dezvăluit că i-a fost propusă prelungirea contractului care expiră în acestă vară. Liviu Ciobotariu, după FC Voluntari - FCSB „Mi s-a propus prelungirea contractului încă din iarnă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor