Dinamo i-a dat o nouă „palmă grea” Stelei!

Dinamo i-a dat o nouă „palmă grea” Stelei!

„Transfer” de senzație pentru Clubul Sportiv Dinamo! După ce l-a „furat” de la Steaua în 2021 pe David Popovici, a venit rândul Anei Maria Bărbosu, gimnasta care a obținut în vara lui 2024 medalia de bronz la sol, prima a României la Jocurile Olimpice, după o pauză de 12 ani. Bărbosu a fost dorită de Steaua luna trecută, însă a ales să semneze cu rivala Dinamo în cele din urmă, potrivit golazo.ro. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor