Dinamo - GOG, duel tare în Liga Campionilor! „Dulăii” vor sală plină

Dinamo - GOG, duel tare în Liga Campionilor! „Dulăii” vor sală plină

Dinamo joacă astăzi în Polivalenta bucureșteană ultima partidă pe teren propriu din faza grupelor Ligii Campionilor și așteaptă să fie susținută de cât mai mulți fani în meciul cu GOG. Dinamo - GOG se joacă joi, de la ora 19:45, meciul fiind liveTEXT pe GSP.ro și transmis la TV de Digi Sport, Orange Sport, Prima Sport Cu două etape înaintea încheierii meciurilor din grupă, alb-roșiii sunt calificați deja în play-off-ul pentru sferturile de finală. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor