„Neymar a urinat pe toți!” » Răbufnire în direct la TV: „Nu e prima dată când face asta”

„Neymar a urinat pe toți!” » Răbufnire în direct la TV: „Nu e prima dată când face asta”

Jérôme Rothen, fost jucător al lui PSG, a comentat în termeni duri ultima ieșire a lui Neymar, care a participat la un turneu de poker a doua zi după 0-1 cu Bayern.  „Nu este prima dată când Neymar urinează pe club, pe jucători, pe conducătorii acestuia, pe antrenor, pe personalul medical... dar mai ales pe toți fanii PSG. El ar trebui controlat de club", crede analistul postului RMC. Neymar, coșmarul accidentărilor la PSG. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor