Dezvăluiri din vestiarul lui Dinamo » Conducerea, din nou datoare la jucători: „După grevă a intrat un salariu, dar pe 15 se fac iar două luni”

Dezvăluiri din vestiarul lui Dinamo » Conducerea, din nou datoare la jucători: „După grevă a intrat un salariu, dar pe 15 se fac iar două luni”

Cătălin Țîră, atacantul de 28 de ani al lui Dinamo, a vorbit despre situația de la club și despre lupta pentru calificarea în play-off. Vârful lui Ovidiu Burcă dezvăluie că în continuare există datorii către jucători, iar pe 15 februarie se vor face 2 luni de restanțe salariale. Cătălin Țîră, detalii din vestiarul lui Dinamo „Situația nu e tocmai roz, după cum știm cu toții. Dar noi ne facem treaba pe teren. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor