Jucător de la FC Botoșani, gest golănesc în meciul cu UTA Arad: și-a scuipat un adversar în față! Arbitrul n-a sancționat infracțiunea comisă în apropierea lui

Jucător de la FC Botoșani, gest golănesc în meciul cu UTA Arad: și-a scuipat un adversar în față! Arbitrul n-a sancționat infracțiunea comisă în apropierea lui

Alin Șeroni (35 de ani), fundașul celor de la FC Botoșani, a fost autorul unui gest golănesc în înfrângerea suferită de moldoveni, sâmbătă după-amiază, contra celor de la UTA Arad, scor 1-3, în runda cu numărul 25 din Superliga.  După ce Alexandru Benga (33 de ani), fundașul central al arădenilor, l-a deposedat de balon, Alin Șeroni l-a scuipat în față pe stoperul „textiliștilor”.  Alin Șeroni, gest golănesc în UTA Arad - FC Botoșani. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor