Debrecen - Gloria Bistrița, în Liga Campionilor la handbal feminin » Revenire superbă

Debrecen - Gloria Bistrița, în Liga Campionilor la handbal feminin » Revenire superbă

Gloria Bistrița joacă în Ungaria, cu Debrecen, în etapa a doua din Liga Campionilor. Meciul a început la ora 17:00, e liveTEXT pe GSP.ro, transmis în direct de Prima Sport 3 și Digi Sport 4. După victoria din prima etapă de pe teren propriu cu Storhamar, 29-26, Gloria Bistrița joacă primul meci în deplasare la Debrecen. LIVE » Debrecen - Gloria Bistrița 16-17 Minutul 31: Debrecen - Gloria Bistrița 16-17. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor