Debrecen - Gloria Bistrița, în Liga Campionilor la handbal feminin » Româncele sunt favorite în Ungaria

Debrecen - Gloria Bistrița, în Liga Campionilor la handbal feminin » Româncele sunt favorite în Ungaria

Gloria Bistrița joacă în Ungaria, cu Debrecen, în etapa a doua din Liga Campionilor. Meciul a început la ora 17:00, e liveTEXT pe GSP.ro, transmis în direct de Prima Sport 3 și Digi Sport 4. După victoria din prima etapă de pe teren propriu cu Storhamar, 29-26, Gloria Bistrița joacă primul meci în deplasare la Debrecen. LIVE. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor