Debrecen - Gloria Bistrița, în Liga Campionilor la handbal feminin » Final dramatic în Ungaria

Debrecen - Gloria Bistrița, în Liga Campionilor la handbal feminin » Final dramatic în Ungaria

Gloria Bistrița joacă în Ungaria, cu Debrecen, în etapa a doua din Liga Campionilor. Meciul a început la ora 17:00, e liveTEXT pe GSP.ro, transmis în direct de Prima Sport 3 și Digi Sport 4. După victoria din prima etapă de pe teren propriu cu Storhamar, 29-26, Gloria Bistrița joacă primul meci în deplasare la Debrecen. Formația antrenată de Carlos Viver face parte din grupa A, alături de Gyor, Esbjerg, Metz, Buducnost, Dortmund, Storhamar și DVSC Schaeffler. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor