„De ce n-am rămas la Dinamo?” » La 3 ani de la retrogradare, Torje dă cărțile pe față: „E prima dată când o spun!”

„De ce n-am rămas la Dinamo?” » La 3 ani de la retrogradare, Torje dă cărțile pe față: „E prima dată când o spun!”

Gabi Torje (35 de ani), fostul jucător reprezentativ de la Dinamo, vorbește în premieră despre motivul pentru care a luat o decizie care i-a atras foarte multe critici din partea suporterilor „câinilor”. Pe 2 iunie 2022, la 4 zile de la prima și singura retrogradare din istoria clubului, „piticul atomic” o părăsea pe Dinamo. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor