Schimbare de ultim moment în programul Ligii 2! Meciul Stelei, mutat în regim de urgență: care e motivul

Schimbare de ultim moment în programul Ligii 2! Meciul Stelei, mutat în regim de urgență: care e motivul

Modificare importantă în programul celei de-a patra etape din Liga 2. Duelul dintre Steaua București și CSM Reșița, programat inițiat luni după-amiaza, a fost mutat sâmbătă, la ora 11:00. Trei zile mai târziu, marți, trupa lui Oprița va juca în Ghencea cu UTA, în play-off-ul Cupei României. Steaua - CSM Reșița nu se mai joacă luni. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor