Daniel Oprița, EXPLOZIV! Și-a făcut praf jucătorii, după al doilea eșec al Stelei: „Jaloane! Să n-ai un pic de rușine? Ne-am făcut de râs”

Daniel Oprița, EXPLOZIV! Și-a făcut praf jucătorii, după al doilea eșec al Stelei: „Jaloane! Să n-ai un pic de rușine? Ne-am făcut de râs”

Daniel Oprița (44 de ani), antrenorul Stelei, a oferit prima reacție după cel de-al doilea eșec stagional al echipei sale. Steaua a fost învinsă fără drept de apel de Chindia Târgoviște, 0-3, în ultimul meci al etapei 7 din Liga 2. La final, tehnicianul „militarilor” a răbufnit la adresa jucătorilor săi. Antrenorul i-a acuzat de lipsă de atitudine și determinare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor