Dan Șucu a pus imediat mâna pe telefon, după imaginile incredibile pe care le-a văzut în conferința lui Șumudică: „A fost o eroare”

Dan Șucu a pus imediat mâna pe telefon, după imaginile incredibile pe care le-a văzut în conferința lui Șumudică: „A fost o eroare”

Conferința de presă a lui Marius Șumudică de la finalul meciului cu FCSB a fost marcată de un moment incredibil, după ce 10-12 suporteri rapidiști au mers în sala de conferințe și au ocupat locurile jurnaliștilor. După ce echipa din Giulești s-a apărat explicând că a fost vorba despre o activitate dedicată special respectivilor fani, au venit noi informații de la conducerea echipei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor