Cum s-au descurcat la revenirea în circuit trei jucătoare implicate în procese pentru dopaj » Simona Halep o va face la Miami

Cum s-au descurcat la revenirea în circuit trei jucătoare implicate în procese pentru dopaj  » Simona Halep o va face la Miami

Simona Halep se va întoarce în circuit la turneul de la Miami, 19-31 martie, după ce apelul la TAS i-a redus suspendarea de la 4 ani la nouă luni. Maria Sharapova, Beatriz Haddad Maia și Dayana Yastremska s-au confruntat și ele cu această situație. Turneul de la Miami debutează într-o săptămână, iar Simona Halep va fi pe tabloul principal al unei competiții după o pauză de 19 luni. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor