Primele impresii ale lui Dan Șucu la meciurile Rapidului: „Mi se părea exagerat”

Primele impresii ale lui Dan Șucu la meciurile Rapidului: „Mi se părea exagerat”

Dan Șucu, acționarul majoritar al Rapidului, a dezvăluit care au fost primele impresii pe care le-a trăit la meciurile giuleștenilor. Omul de afaceri spune că la început i se părea că cei din conducerea de atunci aveau reacții exagerate la goluri, dar dezvăluie că acum se bucură mai tare decât o făceau atunci oficialii Rapidului. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor