Cum a fost ziua lui Mihai Stoica, după dezastrul din Ligă: „Am procedat ca George”

Cum a fost ziua lui Mihai Stoica, după dezastrul din Ligă: „Am procedat ca George”

Într-o postare pe rețelele de socializare, Mihai Stoica (60 de ani), președintele Consiliului Administrativ de la FCSB, a relatat în detaliu cum și-a petrecut ziua de 31 iulie, următoarea după eliminarea din Liga Campionilor. Mihai Stoica a spus că eșecul suferit în fața echipei din Macedonia de Nord i-a afectat somnul, așa cum probabil au pătiț majoritatea suporterilor campioanei en-titre. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor