CSM București și-a luat revanșa în fața celor de la Gloria Bistrița

CSM București și-a luat revanșa în fața celor de la Gloria Bistrița

CSM București a trecut miercuri pe teren propriu de Gloria 2018 Bistrița Năsăud 33-30 (16-18) în etapa a cincea a Ligii Florilor, răzbunând înfrângerea suferită în acest sezon în fața echipei lui Florentin Pera în Liga Campionilor. Campioana României rămâne neînvinsă în competiția internă și după etapa a cincea în care a trecut de Gloria 2018 Bistrița Năsăud, echipa care nu cunoscuse înfrângerea în Liga Florilor până la meciul din Sala Polivalentă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor