Mititelu pierde la Tribunal în dosarul dezafilierii Craiovei! » „Nu intrăm în panică. Vom câștiga la Curtea de Apel. Judecătorii fug de deciziile grele”

Mititelu pierde la Tribunal în dosarul dezafilierii Craiovei! » „Nu intrăm în panică. Vom câștiga la Curtea de Apel. Judecătorii fug de deciziile grele”

În urmă cu două luni, Adrian Mititelu solicitase la Tribunalul București redeschiderea dosarului în care Mircea Sandu și Dumitru Dragomir fuseseră achitați în 2017. Judecătorii de la TMB i-au respins cererea ca inadmisibilă, dar patronul oltenilor mai are la îndemână calea apelului O zi nefericită pentru Adrian Mititelu! Tribunalul București a respins solicitarea omului de afaceri de a se redeschide dosarul privind dezafilierea Universității Craiova! Nu e vorba însă ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor