CSA Steaua contrazice comunicatul emis de Minister și dă vina pe rivalii de la FCSB: „Nu a existat un control pe această linie!”

CSA Steaua contrazice comunicatul emis de Minister și dă vina pe rivalii de la FCSB: „Nu a existat un control pe această linie!”

CSA Steaua și Ministerul Muncii și Solidarității Sociale se contrazic public în legătură cu un control efectuat la stadionul din Ghencea, în urma căruia au fost aplicate amenzi în valoare de 600.000 lei.  Ieri, 9 noiembrie, Ministerul Muncii și Solidarității Sociale a anunțat că ITM a aplicat amenzi în valoare totală de 600.000 de lei unei firme de securitate, în urma unui control efectuat la stadionul Steaua în perioada 1 - 8 noiembrie 2023. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor