Cristian Munteanu le-a făcut o promisiune jucătorilor, după Rapid - Oțelul

Cristian Munteanu le-a făcut o promisiune jucătorilor, după Rapid - Oțelul

Cristian Munteanu, președintele Oțelului, a analizat victoria cu Rapid, scor 2-0, din etapa #20 a Superligii. Pentru gălățeni urmează meciul cu FC Argeș, ultimul al anului. Cristian Munteanu a transmis că jucătorii își vor primii restanțele financiare înainte de sărbători. Paul Iacob, marcatorul golului de 2-0 în Giulești, declarase anterior să așteaptă salariile pe care clubul gălățean nu le-a onorat. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor