Costel Gâlcă a pus „tunurile” pe arbitraj după eșecul suferit de Rapid cu Oțelul: „De ce mai avem VAR? Pentru unii se judecă diferit!”

Costel Gâlcă a pus „tunurile” pe arbitraj după eșecul suferit de Rapid cu Oțelul: „De ce mai avem VAR? Pentru unii se judecă diferit!”

Rapid a pierdut surprinzător pe teren propriu, scor 0-2, în fața celor de la Oțelul Galați, în etapa a 20-a din Superliga, iar Costel Gâlcă, tehnicianul giuleștenilor, a pus „tunurile„ pe arbitraj la finalul partidei din Giulești. Oțelul a făcut un meci aproape perfect și a reușit să o învingă pe Rapid chiar în fieful acesteia. Moldovenii au deschis scorul în minutul 17, prin Nuno Pedro, iar Paul Iacob a închis tabela în minutul 80. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor