Constanța e campioană în premieră la baschet feminin » A spulberat echipa Aradului chiar la ea acasă

Constanța e campioană în premieră la baschet feminin » A spulberat echipa Aradului chiar la ea acasă

CSM CSU Constanța a cucerit la Arad primul titlu de campioană la baschet feminin din istorie. De numai trei meciuri au avut nevoie fetele pregătite de Alexandru Olteanu pentru a-și adjudeca finala Campionatului Național, care s-a jucat după sistemul 3 din 5. +1 FOTO VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor