A fost sau nu a fost offside? Golul marcat de Dinamo a fost anulat, dar reluările nu sunt deloc clare

A fost sau nu a fost offside? Golul marcat de Dinamo a fost anulat, dar reluările nu sunt deloc clare

În prima repriză a meciului Botoșani - Dinamo, Astrit Selmani a marcat, dar golul a fost anulat pentru offside. Reluările nu sunt deloc clare. În minutul 35, la scorul de 1-0 pentru gazde, Hakim Abdallah a reușit o cursă frumoasă, lăsând în urmă mai mulți adversari. Acesta a tras la poartă din zona punctului cu var, iar mingea a sărit dintr-un adversar direct la Astrit Selmani, care a marcat cu un lob frumos. GALERIE FOTO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor