Ciobotariu, exploziv după Botoșani - Buzău: „Este inadmisibil ce am făcut, nu e normal”

Ciobotariu, exploziv după Botoșani - Buzău: „Este inadmisibil ce am făcut, nu e normal”

Liviu Ciobotariu, antrenorul de la FC Botoșani, a fost extrem de incisiv la flas-interviu, imediat după remiza cu Gloria Buzău, scor 3-3. Ciobotariu e nemulțumit că echipa lui a luat iar gol după minutul 90. Ișfan a egalat pentru Buzău în minutul 90+1, cu un șut superb de la 16 metri. Botoșani a primit două goluri de la Petrolul în prelungiri, în runda #8 din Superliga, scor 0-2. Iar de la Sepsi a scos mingea din poartă de 3 ori, inclusiv în minutul 87. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor