„Chiar am Covid!” Noah Lyles a apărut la conferința de presă cu mască și vizibil slăbit

„Chiar am Covid!” Noah Lyles a apărut la conferința de presă cu mască și vizibil slăbit

Noah Lyles, campionul olimpic la 100 m și medaliatul cu bronz la 200 m, a dezvăluit că știa că are Covid de marți dimineață. El a părăsit joi seara pista, după finala de la 200 m, într-un scaun cu rotile, nemaiputânsd să se țină pe picioare. La conferința de presă de după cursa de marți, Lyles a apărut purtând mască și însoțit de membrii personalului medical al lotului de atletism al SUA. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor