Cel mai slab! Nota primită de Dennis Man pentru evoluția cu Verona. „Joc de o insuficiență gravă. A fost apatic și irascibil”

Cel mai slab! Nota primită de Dennis Man pentru evoluția cu Verona. „Joc de o insuficiență gravă. A fost apatic și irascibil”

Dennis Man (26 de ani), extrema dreaptă română, a rămas restanțier după evoluția slabă avută la Parma, în partida de astăzi (2-3 cu Hellas Verona). A primit nota 4,5, fiind cel mai slab de pe teren, la egalitate cu stoperul Botond Balogh. Internaționalul român nu doar că nu poate să marcheze deloc în deplasare în acest sezon din Serie A, însă acum nu mai găsește drumul către gol nici măcar în fața propriiilor suporteri. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor