„N-a zis Becali că suntem slabi?” » Șumudică amenință, stârnit de patronul FCSB-ului: „Vă promit eu că așa va fi!” + un apel disperat

„N-a zis Becali că suntem slabi?” » Șumudică amenință, stârnit de patronul FCSB-ului: „Vă promit eu că așa va fi!” + un apel disperat

Marius Șumudică, antrenorul de la Rapid, a susținut azi conferința de presă premergătoare meciului cu Gloria Buzău. În cadrul acesteia, tehnicianul a făcut un apel la adresa suporterilor giuleșteni să nu mai pună presiune: „Sunt unul de-ai lor, să înțeleagă”. De asemenea, a lansat o amenințare voalată în direcția campioanei FCSB, asigurând că el va fi cel care va decide lupta la titlu, dacă Rapid intră în play-off. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor