Ce s-a întâmplat pe Arena Națională, când fotbaliștii de la FCSB au mers în fața Peluzei Nord » Chiricheș a intervenit: „Calm, calm!”

Ce s-a întâmplat pe Arena Națională, când fotbaliștii de la FCSB au mers în fața Peluzei Nord » Chiricheș a intervenit: „Calm, calm!”

Rapid a zdrobit-o pe FCSB, scor 4-0, în ultima rundă a sezonului regulat din Superligă. După meci, elevii lui Elias Charalambous au mers în fața galeriei. Vlad Chiricheș a fost cel care a făcut pace. FCSB a fost susținută de peste 9.000 de suporteri pe Arena Națională. Ultrașii s-au ridicat la nivelul derby-ului, au afișat două scenografii, dar finalul i-a găsit debusolați. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor