Olaru și-a asumat rolul de lider! A ieșit primul după eșecul cu Rapid: „Din toate punctele de vedere!”

Olaru și-a asumat rolul de lider! A ieșit primul după eșecul cu Rapid: „Din toate punctele de vedere!”

Rapid a zdrobit-o pe FCSB, scor 4-0, în ultima rundă a sezonului regulat din Superligă. Darius Olaru, căpitanul liderului, a recunoscut superioritatea adversarilor. Darius Olaru spune că Rapidul a fost superioară la toate aspectele și nu a găsit explicații pentru prestația mult sub așteptări și sub potențialul echipei. Darius Olaru, după Rapid - FCSB 4-0 „Dacă pierdeam 1-0 sau 2-0... dar diferența a fost mult prea mare. Nu avem timp să ne plângem. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor