Ce s-a întâmplat la Sibiu după semieșecul lui FCSB: „Rămâi aici!” » Întâlnire emoționantă pentru titularul campioanei: „Ai grijă, mamă!”

Ce s-a întâmplat la Sibiu după semieșecul lui FCSB: „Rămâi aici!” » Întâlnire emoționantă pentru titularul campioanei: „Ai grijă, mamă!”

Jucătorii lui FCSB au fost așteptați la Sibiu de o „armată” de adolescenți, doritori de fotografii și de a schimba o vorbă cu preferații lor. Cei peste 100 de copii le-au creat o atmosferă electrizantă fotbaliștilor, îndulcindu-le situația FCSB este în criză și nu se regăsește în campionat! Încă este departe de play-off, s-a mulțumit să salveze un punct la Sibiu, în meciul cu Hermannstadt (3-3). ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor