Real contestă arbitrajul: „N-au văzut două penalty-uri”

Real contestă arbitrajul: „N-au văzut două penalty-uri”

Real Madrid a remizat alb cu Rayo, în deplasare, dar postul său de televiziune se plânge de deciziile brigăzii conduse de Martínez Munuera. Real și-a pus din nou în funcțiune „mitraliera”. Postul său de televiziune, RMTV, a luat la țintă duminică seară brigada care-i fluierase cu câteva ore mai devreme pe Mbappe, Vinicius et comp. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor