Ce păcat! Dinamo pierde în ultima secundă cu Fuchse Berlin, după ce a condus în mare parte a meciului!

Ce păcat! Dinamo pierde în ultima secundă cu Fuchse Berlin, după ce a condus în mare parte a meciului!

Dinamo București a pierdut în deplasare cu Fuchse Berlin în etapa #4 din grupa A a Ligii Campionilor, scor 32-31 (16-18). Dinamo București și Fuchse Berlin s-au înfruntat pentru a șaptea oară din 2020 încoace, iar istoricul nu era favorabil campioanei României înaintea înfruntării din etapa a 4-a, în grupa A a competiției supreme europene. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor