Nu a avut milă, după amicalul cu Moldova: „Când vii la națională trebuie să dai totul! Poate a fost ultima lor șansă”

Nu a avut milă, după amicalul cu Moldova: „Când vii la națională trebuie să dai totul! Poate a fost ultima lor șansă”

Mihai Pintilii, fostul internațional, a analizat victoria României în amicalul cu Moldova, scor 2-1. Antrenorul secund de la FCSB s-a declarat dezamăgit de atitudinea jucătorilor folosiți de Mircea Lucescu. Fostul mijlocaș se aștepta la mai mult de la debutanții din meciul cu Moldova. Mihai Pintilii: „Când vii la națională trebuie să dai totul. Eu de asta sufăr, când văd că nu dau” „Sunt puțin dezamăgit. A fost relaxare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor