Ce a spus Zeljko Kopic despre faza ce-l trimite în tribună la derby-ul Dinamo - FCSB: „Faci ce simți pentru familia ta”

Ce a spus Zeljko Kopic despre faza ce-l trimite în tribună la derby-ul Dinamo - FCSB: „Faci ce simți pentru familia ta”

Zeljko Kopic, 47 de ani, a explicat de ce și-a pierdut cumpătul în prima repriză din Hermannstadt - Dinamo (0-2) și a avut acea reacție ce-l va costa Derby de România de miercuri. Apoi, ar putea fi pe bancă în ultima etapă a turului sezonului regulat, sâmbătă seară, cu UTA, în Capitală. Zeljko Kopic nu va sta pe bancă la Derby de România, miercuri seară, în primul meci din grupa Cupei României, din cauza eliminării de la Sibiu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor