Reacția lui Zeljko Kopic, după lacrimile lui Florentin Petre de la Sibiu: „Eu sunt fericit!”

Reacția lui Zeljko Kopic, după lacrimile lui Florentin Petre de la Sibiu: „Eu sunt fericit!”

Zeljko Kopic a explicat importanța colaborării cu Florentin Petre, secundul său, fost căpitan mulți ani al echipei din Ștefan cel Mare. Croatul a transmis și un mesaj public. Finalul meciului de la Sibiu, dintre Hermannstadt și Dinamo, scor 0-2, a adus un moment emoționant care i-a impresionat pe microbiștii din România. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor