Calificată, dar datoare!

Calificată, dar datoare!

După meciul tur de la București, terminat 1-1, scriam aici că „FCSB trebuie considerată favorită la calificare”, în ideea că e „echipa mai puternică, mai valoroasă”. Unii m-au contrazis, iar alții m-au luat chiar peste picior, reproșându-mi un optimism exagerat. Iată însă că am avut dreptate. Întrucât la Budapesta, unde s-a disputat returul, s-a întâmplat ce-am prevăzut și ce trebuia. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor