Basarab Panduru a plecat din studio în mijlocul emisiunii » Incredibil ce a urmat

Basarab Panduru a plecat din studio în mijlocul emisiunii » Incredibil ce a urmat

Basarab Panduru, fostul internațional, a plecat în mijlocul emisiunii unde era invitat. El a revenit în studio după câteva secunde și a adus apărătorile lui, folosite în timpul meciurilor acum 30 de ani. Iată ce a vrut să demonstreze! Discuția privind apărătorile a plecat de la faza din Slobozia - Oțelul, când Blazek s-a lovit de bară, încercând să evite autogolul, și s-a accidentat. Fundașul central avea apărători scurte, care nu acopereau tibia în întregime. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor