Băluță îi răspunde lui Gigi Becali, care l-a criticat pe unde l-a prins: „De acum înainte...”

Băluță îi răspunde lui Gigi Becali, care l-a criticat pe unde l-a prins: „De acum înainte...”

Alexandru Băluță, 30 de ani, a răspuns criticilor lui Gigi Becali, patronul FCSB. Extrema roș-albastră a înscris în finalul meciului cu UTA, scor 2-0, după ce ratase un penalty la 1-0. În ultimele săptămâni, Alexandru Băluță a fost unul dintre principalii „clienți” ai patronului FCSB, Gigi Becali. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor