Cu piciorul imobilizat, Mihai Lixandru nu renunță: „Merg la națională”

Cu piciorul imobilizat, Mihai Lixandru nu renunță: „Merg la națională”

FCSB - UTA 2-0. Mihai Lixandru, căpitanul roș-albaștrilor în meciul cu arădenii, a oferit o primă reacție după ce a suferit o entorsă la gleznă, chiar când a fost convocat pentru prima dată la națională. Mijlocașul central va merge la națională și va efectua un examen cu doctorul de la lot. Deși a declarat că se simte bine, decizia îi va aparține lui Mircea Lucescu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor