Au rămas doar două echipe Dinamo! » Oficialul a anunțat dispariția clubului: „O să vă pară surprinzător motivul”

Au rămas doar două echipe Dinamo! » Oficialul a anunțat dispariția clubului: „O să vă pară surprinzător motivul”

Invitat la emisiunea „Prietenii lui Ovidiu”, Dănuț Lupu a dezvăluit că Nicolae Badea a renunțat la echipa de seniori ACS FC Dinamo. În cadrul clubului mai sunt active două grupe de juniori, la U15 și U17. Echipa de seniori a fost retrogradată automat în Liga 4, după ce nu s-a mai înscris în Liga 3. Însă nici aici nu s-a prezentat la meciuri și a fost exclusă din campionat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor