Lotul deplasat de Zeljko Kopic pentru amicalul lui Dinamo din Macedonia de Nord: multe nume noi

Lotul deplasat de Zeljko Kopic pentru amicalul lui Dinamo din Macedonia de Nord: multe nume noi

Zeljko Kopic, antrenorul celor de la Dinamo, a definitivat lotul care se va deplasa în Macedonia de Nord pentru meciul cu FK Pelister Bitola, programat pe 12 octombrie de la ora 18:30. Dinamo a profitat de pauza competițională pentru echipele naționale „câinii” se vor deplasa la Bitola pentru a juca un amical cu ocazia aniversării de 80 de ani a clubului Pelister. Croatul Zlejko Kopic a convocat mai mulți juniori de la Dinamo II pentru a-i vedea la treabă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor