Atleta care a fost expulzată pentru că a încercat să părăsească Satul Olimpic pentru a se întâlni cu iubitul în Paris, acuzații grave: „Am ajuns la aeroport în pantaloni scurți, o să-i dau în judecată!”

Atleta care a fost expulzată pentru că a încercat să părăsească Satul Olimpic pentru a se întâlni cu iubitul în Paris, acuzații grave: „Am ajuns la aeroport în pantaloni scurți, o să-i dau în judecată!”

Ana Carolina Vieira, înotătoare care a reprezentat Brazilia la Jocurile Olimpice de la Paris, a fost trimisă acasă după ce a fost prinsă încercând să părăsească Satul Olimpic alături de colegul și iubitul ei, Gabriel Santos. Comitetul Olimpic al Braziliei a anunțat că vor fi repercursiuni, dar doar Ana Carolina a fost trimisă acasă, în timp ce Gabriel Santos s-a ales doar cu un avertisment. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor