Anunț de impact » Marian Iancu revine în fotbalul românesc: „O să fiu acționar”

Anunț de impact » Marian Iancu revine în fotbalul românesc: „O să fiu acționar”

Marian Iancu, fost patron la Poli Timișoara, a anunțat că va redeveni acționar al echipei după ce construcția noului stadion din oraș va fi finalizată. Iancu susține însă că vrea să devină acționat fără drept de decizie la echipa condusă de Costel Pantilimon, care în prezent se află în Liga 3. Așteaptă doar ca noul stadion să fie finalizat. +1 FOTO Noua arenă ar urma aibă 32.000 de locuri și să coste 137 de milioane de euro. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor