Aniversare cu scandal la Petrolul - UTA » Au afișat scenografia uriașă cu Immortan Joe, apoi jandarmii au intervenit în forță în peluză

Aniversare cu scandal la Petrolul - UTA » Au afișat scenografia uriașă cu Immortan Joe, apoi jandarmii au intervenit în forță în peluză

Petrolul Ploiești și UTA Arad au închis etapa cu meciul din play-out, jucat pe „Ilie Oană”. Incidentele nu au lipsit, chiar dacă meciul nu a fost considerat unul cu grad ridicat de risc. Aproape toți suporterii din Peluza Latină au decis să părăsească stadionul, după ce au intrat în conflict cu jandarmii. Iată 5 detalii surprinse de reporterii GSP prezenți pe stadion: 1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor