Andrei Nicolescu, primele declarații după ce Zeljko Kopic și-a prelungit contractul cu Dinamo: „Suntem abia la început” » Ce spune de transferuri

Andrei Nicolescu, primele declarații după ce Zeljko Kopic și-a prelungit contractul cu Dinamo: „Suntem abia la început” » Ce spune de transferuri

Andrei Nicolescu, administratorul special al lui Dinamo, a oferit primele declarații după ce croatul Zeljko Kopic și-a prelungit contractul. Prezent la amicalul dintre FCSB și Hamburg, oficialul „câinilor” a vorbit despre vestea bună pe care au primit fanii în această dimineață, despre planurile de viitor și obiectivele imediate, dar și despre viitoarele mutări din lot. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor