Gloria Bistrița are meci decisiv cu Storhamar în Liga Campionilor! E obligată să învingă pentru a face rocada în clasament

Gloria Bistrița are meci decisiv cu Storhamar în Liga Campionilor! E obligată să învingă pentru a face rocada în clasament

Gloria 2018 Bistrița Năsăud revine în Liga Campionilor și va juca sâmbătă de la ora 17:00 pe teren propriu cu formația norvegiană Storhamar. Partida va fi transmisă în direct de televiziunile Prima Sport 2 și Digi Sport 2. După o pauză de aproape două luni prilejuită de desfășurarea Campionatului European, cea mai tare competiție intercluburi, Liga Campionilor, se reia cu meciurile etapei a 9-a. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor