Andrei Nicolescu, despre transferurile ratate de Dinamo în această vară: „El a considerat că nu mai avem timp să ne înţelegem” / „Am înţeles că se fereşte să vină în România”

Andrei Nicolescu, despre transferurile ratate de Dinamo în această vară: „El a considerat că nu mai avem timp să ne înţelegem” / „Am înţeles că se fereşte să vină în România”

Andrei Nicolescu, președintele celor de la Dinamo, a povestit pe larg de ce au picat transferurile lui Andrei Coubiș și Matei Ilie. În finalul perioadei de mercato Dinamo a încercat să se întărească cu un fotbalist român de perspectivă în apărare. „Câinii” au încercat să-l aducă pe Andrei Coubiș, fotbalistul lui AC Milan împrumutat ulterior la Sampdoria, și Matei Ilie, fundașul central de la CFR Cluj. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor