Andrei Nicolescu, acid la adresa Stelei: „Nu știu de ce joacă!”

Andrei Nicolescu, acid la adresa Stelei: „Nu știu de ce joacă!”

CSA Steaua București a învins joi, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, ASA Târgu Mureș, în etapa a șasea a ligii secunde. Oaspeții au deschis scorul în minutul 40 prin Zukanovic, însă Steaua a întors rezultatul după pauză. Andrei Nicolescu, șeful lui Dinamo, a comentat acid situația „militarilor”. În doar șapte minute, Andrei Lascu (59 - la primul gol oficial pentru Steaua) și Bogdan Chipirliu (66) au adus victoria roș-albaștrilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor