Andrei Nicolescu, anunț în ziua derby-ului Dinamo - FCSB: „Asta am stabilit”

Andrei Nicolescu, anunț în ziua derby-ului Dinamo - FCSB: „Asta am stabilit”

Andrei Nicolescu, administratorul special de la Dinamo, a fost în direct la emisiunea GSP Live, moderată de Alexandru Barbu, și a spus ce așteptări are de la echipă în meciul pe care „câinii” îl vor juca cu FCSB de la 21:00, în prima etapă a grupelor Cupei României Betano. Andrei Nicolescu spune că obiectivul dinamoviștilor în acest sezon de Cupa României este ieșirea din grupe. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor