NU e glumă: câte bilete a vândut FCSB pentru derby-ul de diseară, cu Dinamo

NU e glumă: câte bilete a vândut FCSB pentru derby-ul de diseară, cu Dinamo

Dinamo - FCSB este meciul primei etape din grupele Cupei României Betano. Partida are loc în această seară, de la 21:00, pe Arena Națională. Dacă derby-ul disputat în urmă cu 10 zile în Superliga a adunat peste 45.000 de spectatori, asistența din această seară va fi extrem de scăzută. Dinamo - FCSB se joacă în această seară de la 21:00. Partida va fi liveTEXT pe GSP.ro și televizată de Prima Sport 1 și Digi Sport 1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor